25 אפריל 2015
2 מאי 2015 : CLIMAX : סטודיו יסמין גודר, יפו

ההרשמה בעיצומה לסמסטר ב' של סדנאות הערב השנתיות שאנו מקיימים בסטודיו בשיתוף עם מנוע חיפוש: סדנת "סולו משריטה" עם שרון צוקרמן ויזר - וסדנת טכניקה ורפרטואר עם ענת ועדיה, דליה חיימסקי ושולי אנוש - בימי ד'. בקרוב תחל ההרשמה למעבדת גוף ייחודית בשיטת BMC עם מיכל שחק - בימי א'. התוכנית והפרטים מעודכנים כאן באתר.

להרשמה לסמסטר ב' ושאלות: guy@yasmeengodder.com

*************************

פרויקט "Störung -  הפרעה" יצא לדרך עם קבוצת כוריאוגרפים רקדנים ומורים למחול אשר מעורבים בשיתוף פעולה עם תיאטרון פרייבורג ואוניברסיטת פרייבורג בגרמניה: שולי אנוש, סיגל ברגמן, ענת ועדיה, אופיר יודלביץ ואורי שפיר. הפרויקט מורכב משיעורי מחול לחולי פרקינסון, דיאלוג ומפגשים עם חוקרים צעירים בתחום המדע המלווים ומשתתפים בשיעורים , ומחקר אומנותי שיתלווה ויתהווה מתוך ולצד כל זה. את השיעורים השיעורים מתקיימים במהלך של כ-8 חודשים החל ממרץ ועד לסוף נובמבר, כאשר כל חודש ינחה אותם מורה אחר בליווי המורים השונים. במקביל לשיעורי המחול בישראל יתקיימו שיעורים בפרייבורג, גרמניה, ובתום התקופה יערך כנס מסכם עם שותפים משתי המדינות.

נשמח אם תצטרפו ותעקבו אחר הפרויקט דרך הבלוג www.hafraah.wordpress.com

 *************************

נשארו עותקים אחרונים לרכישה של הספר אקסטרמום - מבטים על יצירתה של יסמין גודר (מוזיאון פתח-תקוה לאמנות, הוצאת אסיה); בעריכת אבי פלדמן ועיצובו של קובי לוי. אקסטרמום -  נולד לקראת ומתוך השתתפותה של יסמין גודר בתערוכה 'צעדים בוני אמון' במוזיאון פתח-תקוה לאמנות (אוצרים שותפים: דרורית גור אריה ואבי פלדמן).  יסמין גודר הוזמנה ליצור עבודה תלוית-מקום לחלל המוזיאון. תהליך זה לווה בשיחות רבות בינה ובין אבי פלדמן, עורך הספר, בניסיון לגבש מיפוי ארכיוני של נקודות קיצון, שעליהן אפשר לומר כי הן מזהות את השפה התנועתית שלה,  כפי שהתגבשה לאורך 15 שנות יצירה. הספר מבקש להעניק ביטוי טקסטואלי וחזותי לחלק מהמחשבות והרעיונות שעלו במהלך השיחות והחקירה האוצרותית  של העבודה החדשה של גודר למוזיאון, תוך בחינת מושגים הנוגעים ליצירתה כדוגמת הגרוטסק, קוויריות, צדק, חברה ונוכחות. הספר נע במרחב הביניים שבין ספר־אמן לספר עיון.

לרכישה: http://market.marmelada.co.il/products/231078

*************************  

שיעורי בוקר בסטודיו יסמין גודר:

שיעורי הבוקר הפתוחים ממשיכים עם יסמין גודר בימי ב' בשעות 9:00-10:45;הסטודיו נפתח ב8:45.  השיעורים הינם עבודה טכנית בגישתה של גודר ומסתיימים עם למידת פרזה ייחודית לעבודותיה. הרשמה מוקדמת אינה נדרשת.  50 ₪ לשיעור בודד או 200 ₪ לכרטיסיה של 5 שיעורים.

שעורי ויניאסה יוגה עם אביטל ברק  (לכל הרמות), מתקיימים בימים א'+ה', ב 09:00. 40 ₪ לכניסה חד פעמית או 170 ₪ לכרטיסיה של 5 שיעורים. השיעורים מתקיימים בסטודיו יסמין גודר, מרכז תרבות מנדל, התקומה 1, יפו 03-6823104


> Back to top