15 ספטמבר 2014
17 ספטמבר 2014 : שלוש ראשונות : "ללא כותרת" מאת איציק ג'ולי, תיאטרון תמונע

שמחים להזמינכם למופע ללא כותרת מאת איציק ג'ולי ב17.9 בתיאטרון תמונע כחלק מפסטיבל צוללן. כמו כן במסגרת הפסטיבל יתקיים האירוע עשור ל'קרם תות אבק שריפה': עבודה פוליטית מאת יסמין גודר בהנחייתה של שיר חכם, בשישי ה19.9. מרגש שפסטיבל שכזה מתקיים בישראל וחוקר את האופנים בהם המחול נוגע במציאות, בפוליטיקה ובחברה תוך כדי שאלות הנוגעות למדיום המחול עצמו. ב- ללא כותרת איציק ג'ולי משתף פעולה עם הכוריאוגרפית והרקדנית יסמין גודר ועם הפילוסוף רפאל זגורי אורלי. דרך זוגיות פרפורמטיבית זו מבקשת היצירה לבדוק את היחס בין פעולה למילה ולהתמקד בנושא המעורבות החברתית והדרך בה ניתן להתנגד.

*************************  

גאים לשתף בידיעה כי איציק ג'ולי, המנהל האומנותי והדרמטורג של להקתנו, נבחר להיות המנהל האומנותי של פסטיבל הרמת מסך החוגג השנה 25 שנות פעילות. אתם מוזמנים לבדוק את החזון של איציק מתממש לתוכנית גדושה ביצירות חדשות, סדנאות והרצאות - שרובן פתוחות לציבור ללא תשלום. לדף הפייסבוק של הפסטיבל

*************************  

לאחר 8 מופעים מופלאים של CLIMAX במוזיאון פתח תקוה לאמנות אנו מתכוננים למופע מיוחד ב MNAC - המוזיאון לאומנות עכשווית בבוקרשט במסגרת פסטיבל eXplore ב-5.10 - שם נבחן שם את הוצאת המופע מהקשרו המקורי  - בו הוא נוצר במיוחד לתערוכה  צעדים בוני אמון , באוצרות דרורית גור-אריה ואבי פלדמן; התערוכה נסגרה ב5.9.

כתבו על המופע:


"אירוע ייחודי, רדיקלי, פורץ גבולות, מעורר השראה ותקווה." (אורנה אוריין , erev-rav.com)

"יסמין גודר יוצרת בתצוגת-מוזיאון חווית מחול שמתעלסת עם הקהל הלכוד בתוכה"(צבי גורן, habama.com)

"CLIMAX" היא יצירה פוליטית. אולי ארכיאולוגיה ישראלית. ערבוב של תחושת יחד של מעגל היוצרים, תחושה של ביחד וביטחון, ומנגד חוסר ביטחון... אבל לא פחות מהכוריאוגרפיה מגיעים שבחים לרקדנים הנהדרים, המביעים טוטליות גופנית ורגשית כראוי לטלטלות הרגשיות שעליהם לעבור. הם מקרינים אמת ולכן כל מה שמתרחש כל כך נוגע ללב, כי זה קורה כאן ועכשיו." (רות אשל, הארץ)

כנסו לראות את הטריילר של המופע

*************************

לאחר הבכורה של המופע Lie Like A Lion בבסאנו דל גראפה, איטליה, במסגרת פסטיבל B-Motion אנו מתכוננים להצגת המופע בישראל. המופעים הקרובים יהיו ב11 בנובמבר במרכז סוזן דלל, וב18 בנובמבר במרכז הפרינג' בבאר שבע. מידע נוסף יעודכן כאן במהרה.

**************************

שיעורי הבוקר הפתוחים ממשיכים עם יסמין גודר בימי ב' בשעות 9:00-10:45;הסטודיו נפתח ב8:45.  השיעורים הינם עבודה טכנית בגישתה של גודר ומסתיימים עם למידת פרזה ייחודית לעבודותיה. הרשמה מוקדמת אינה נדרשת.  50 ₪ לשיעור בודד או 200 ₪ לכרטיסיה של 5 שיעורים.

שעורי ויניאסה יוגה עם אביטל ברק  (לכל הרמות), מתקיימים בימים א'+ה', ב 09:00. 40 ₪ לכניסה חד פעמית או 170 ₪ לכרטיסיה של 5 שיעורים. השיעורים מתקיימים בסטודיו יסמין גודר, מרכז תרבות מנדל, התקומה 1, יפו 03-6823104 


> Back to top