25 אוקטובר 2014
30 אוקטובר 2014 : GUT GIFT : Generazioni a confronto, ברסקיה, איטליה

מתכוננים ומתרגשים לקראת אירוע ההשקה החגיגית ליציאתם לאור של שני ספרים בהם ישנו דיון מעניין ביצירתה של יסמין גודר:  גוף אנושי מדי - זן בודהיזם באמנות המחול העכשווי מאת עינב רוזנבליט (רסלינג); ו- אקסטרמום - מבטים על יצירתה של יסמין גודר (מוזיאון פתח-תקוה לאמנות, הוצאת אסיה); בעריכת אבי פלדמן ועיצובו של קובי לוי. אקסטרמום -  נולד לקראת ומתוך השתתפותה של יסמין גודר בתערוכה 'צעדים בוני אמון' במוזיאון פתח-תקוה לאמנות (אוצרים שותפים: דרורית גור אריה ואבי פלדמן).  יסמין גודר הוזמנה ליצור עבודה תלוית-מקום לחלל המוזיאון. תהליך זה לווה בשיחות רבות בינה ובין אבי פלדמן, עורך הספר, בניסיון לגבש מיפוי ארכיוני של נקודות קיצון, שעליהן אפשר לומר כי הן מזהות את השפה התנועתית שלה,  כפי שהתגבשה לאורך 15 שנות יצירה. הספר מבקש להעניק ביטוי טקסטואלי וחזותי לחלק מהמחשבות והרעיונות שעלו במהלך השיחות והחקירה האוצרותית  של העבודה החדשה של גודר למוזיאון, תוך בחינת מושגים הנוגעים ליצירתה כדוגמת הגרוטסק, קוויריות, צדק, חברה ונוכחות. הספר נע במרחב הביניים שבין ספר־אמן לספר עיון.

  • סטודיו יסמין גודר ביום ד' ה29.10 בשעה 20:00. מרכז תרבות מנדל, התקומה 1
  • הכניסה ללא תשלום. מספר המקומות מוגבל. נא אשרו השתתפותכם מראש דרך הספריה למחול בבית אריאלה:dancelibrary@gmail.com
  • טל' | 6910141 (שלוחה 268)בימים: א,ב, ד, בשעות 18:00-14:00, בימים ג, ה, בשעות 14:00-10:00

*************************  

בתחילת נובמבר ניפתח את סדנאות הערב השנתיות שאנו מקיימים בסטודיו בשיתוף עם מנוע חיפוש: סדנת "סולו משריטה" עם שרון צוקרמן ויזר - בימי א', מעבדת גוף ייחודית בשיטת BMC עם מיכל שחק - בימי ב' וסדנת טכניקה ורפרטואר עם ענת ועדיה, דליה חיימסקי ושולי אנוש - בימי ד'. התוכנית והפרטים מעודכנים כבר כאן באתר..כנסו וקראו וכתבו שאלות ובקשות ל-guy@yasmeengodder.com

*************************  

לאחר הבכורה של המופע Lie Like A Lion בבסאנו דל גראפה, איטליה, במסגרת פסטיבל B-Motion אנו מתכוננים להצגת המופע בישראל. המופעים הקרובים יהיו ב11 בנובמבר במרכז סוזן דלל, וב18 בנובמבר במרכז הפרינג' בבאר שבע.

לכרטיסים ל11.11 בשעה 21:00 במרכז סוזן דלל טל' 03-5105656 או דרך אתר מרכז סוזן דלל

*************************  

גאים לשתף בידיעה כי איציק ג'ולי, המנהל האומנותי והדרמטורג של להקתנו, נבחר להיות המנהל האומנותי של פסטיבל ישראל ושל פסטיבל הרמת מסך - החוגג השנה 25 שנות פעילות עם תוכנית גדושה ביצירות חדשות, סדנאות והרצאות - שרובן פתוחות לציבור ללא תשלום. לדף הפייסבוק של הפסטיבל.

*************************  

לאחר 8 מופעים מופלאים של CLIMAX במוזיאון פתח תקוה לאמנות לשם הוא נוצר במיוחד לתערוכה  צעדים בוני אמון , באוצרות דרורית גור-אריה ואבי פלדמן אנו מתכננים את השלב הבא...נמשיך ונעדכן כאן פרטים נוספים בהמשך.

כתבו על המופע:

"אירוע ייחודי, רדיקלי, פורץ גבולות, מעורר השראה ותקווה." (אורנה אוריין , erev-rav.com)

"יסמין גודר יוצרת בתצוגת-מוזיאון חווית מחול שמתעלסת עם הקהל הלכוד בתוכה"(צבי גורן, habama.com)

"CLIMAX" היא יצירה פוליטית. אולי ארכיאולוגיה ישראלית. ערבוב של תחושת יחד של מעגל היוצרים, תחושה של ביחד וביטחון, ומנגד חוסר ביטחון... אבל לא פחות מהכוריאוגרפיה מגיעים שבחים לרקדנים הנהדרים, המביעים טוטליות גופנית ורגשית כראוי לטלטלות הרגשיות שעליהם לעבור. הם מקרינים אמת ולכן כל מה שמתרחש כל כך נוגע ללב, כי זה קורה כאן ועכשיו." (רות אשל, הארץ)

כנסו לראות את הטריילר של המופע

*************************

שיעורי בוקר בסטודיו יסמין גודר:

שיעורי הבוקר הפתוחים ממשיכים עם יסמין גודר בימי ב' בשעות 9:00-10:45;הסטודיו נפתח ב8:45.  השיעורים הינם עבודה טכנית בגישתה של גודר ומסתיימים עם למידת פרזה ייחודית לעבודותיה. הרשמה מוקדמת אינה נדרשת.  50 ₪ לשיעור בודד או 200 ₪ לכרטיסיה של 5 שיעורים.

שעורי ויניאסה יוגה עם אביטל ברק  (לכל הרמות), מתקיימים בימים א'+ה', ב 09:00. 40 ₪ לכניסה חד פעמית או 170 ₪ לכרטיסיה של 5 שיעורים. השיעורים מתקיימים בסטודיו יסמין גודר, מרכז תרבות מנדל, התקומה 1, יפו 03-6823104 


> Back to top